+10 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9008517
Referenciaszám: H518124
Feltöltve: ma
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 99,9 millió Ft
99,9 millió Ft
1,78 millió Ft/m²
56 m²
2 szoba
3. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
XI. kerület kedvelt részén, világos, 56nm-es, jó állapotú, 2 szobás lakás eladó!
Budapest XI. kerületének kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 56nm-es, 3. emeleti, részben utcai, részben zöld kerti nézetű, rendkívül világos lakást.
➤LAKÁS:
-56 m² lakótér + 4m² erkély
-2 szoba
-konyha
-fürdőszoba és WC
-kamra
-világos, fákkal körülvett lakás
-korszerű és jó szigetelésű, műanyag nyílászárók, amelyek szúnyoghálóval és redőnyökkel felszereltek
-fűtése gázcirkó, hűtéséről pedig klíma gondoskodik.
-kis belső udvar
-Legutóbbi fejlesztések: nyílászárók, utcai kapu, kaputelefon
➤LOKÁCIÓ:
A környék infrastruktúrája és közlekedése kiváló. Sétatávolságra minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges. Ezen felül a MOM Park es a Gesztenyés Kert is néhány perc sétával elérhetőek. A közeli OMV benzinkúton éjjel-nappal nyitva tartó szupermarket található.
➤BEFEKTETÉSI POTENCIÁL:
-Gyorsan kiadható
-Értékálló, bármikor gyorsan eladható,
➤AJÁNLOM:
-Fiataloknak, pároknak
-Első lakás vásárlóknak
-Egyetemistáknak, diákoknak
-A befektetőknek is tiszta szívből ajánlom.
➤BKK megállók a közelben:
Busz 8E, 110, 112, 139, 140
Villamos 17, 61
Tömegközlekedéssel és autóval egyaránt könnyen megközelíthető.
➤Az ingatlan 1/1-es tulajdonban van, tehermentes, gyorsan birtokba vehető,
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül