+17 fotó
Hirdetéskód: 8835883
Referenciaszám: LK062103-5113433
Frissítve: ma
Budapest XI. kerület eladó téglalakás 4+1 fél szobás: 199,9 millió Ft
199,9 millió Ft
1,71 millió Ft/m²
117 m²
4+1 fél szoba
földszint
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval.
Elosztása kiváló, négy hálószoba, tágas nappali, konyha, két fürdőszoba mellékhelyiséggel, háztartási helyiség / mosókonyha. Extra, hogy a szülői hálószobához tartozik egy saját gardrób és fürdőszoba. A melegről a társasház kazánja gondoskodik, radiátoros hőleadókkal. A lakás állapota műszakilag megfelelő, de esztétikai felújítást igényel.
A társasház kertje közös, kertész által gondozott. A három teraszból kettő közvetlen kertkapcsolatos.
Megtekintésért hívjon, akár hétvégén is!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Házközponti
2000
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 18
Hitelkalkulátor
Második évtől
860 278 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel