Eladó lakás Budapest XI. kerület 52 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület 52 nm
Eladó lakás Budapest XI. kerület 52 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9007835
Referenciaszám: LK010606
Feltöltve: ma

Budapest XI. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 73,9 millió Ft

73,9 millió Ft
1,42 millió Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
NAPFÉNYES, ERKÉLYES LAKÁS CSENDES KÖRNYEZETBEN, KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉSSEL ÚJBUDÁN Alapvető paraméterek Helyszín: XI. kerület, Halmi utca (csendes, zöld környezet). Méret: 52 m², 2 szoba + erkély. Emelet: 3. emelet. Állapot: Felújítandó (saját ízlésre alakítható). Az ingatlan előnyei Közlekedés: Kiváló, villamosmegálló 1 perc sétára (gyors bejutás a belvárosba). Fényviszonyok: Kimondottan világos, napfényes terek. Műszaki extrák: Új, hő- és hangszigetelt nyílászárók (kivéve a nappaliban). Tárolás: Saját, 6 m²-es száraz pincehelyiség. A társasház jellemzői Gondozott, zárt, füvesített belső udvar. Elvégzett felújítások: Tető, villanyvezetékek és csatornarendszer korszerűsítése. Helyiséglista Erkélykapcsolatos nappali. Különnyíló hálószoba. Étkezős konyha + kamra. Ablakos fürdőszoba és tágas előszoba. Célközönség Első lakásvásárlók, fiatal párok, kis családok vagy befektetők (értéknövelési potenciál).

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1968
Erkély:
6 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 20 220 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 249 442 Ft
Második évtől
318 032 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.