Eladó lakás Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker. 33 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9011067
Frissítve: 1 napja

Budapest XII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 61 millió Ft

61 millió Ft
1,85 millió Ft/m²
33 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
szuterén
Emelet
Eladásra kínálok egy jó elrendezésű, 33 négyzetméteres, szuterén lakást kiváló lokációban. Az ingatlan egy szobás, külön hálórésszel és amerikai konyhás nappalival rendelkezik, így praktikus és jól kihasználható életteret biztosít. Összkomfortos kialakításának köszönhetően elsö lakásnak, irodának vagy akár kiadásra is tökéletes választás. A Déli pályaudvar és a Széll Kálmán tér közelsége miatt a közlekedés rendkívül kényelmes, a környék pedig minden igényt kielégít. A közelben számos üzlet, szolgáltatás és a Mammut bevásárlóközpont is megtalálható, így a mindennapi ügyintézés egyszerű és gyors. Ideális lehetőség mindazoknak, akik jó helyen, praktikus lakást keresnek, vagy biztos befektetésben gondolkodnak. Egyéb jellemzők: - riasztó - padlófűtés - beépített szekrények - nagy sebességű internet elérés - alacsony rezsiköltség (kb. 10000 ft közös költség vízzel) - tároló (kb.6 nm) - az udvarban kocsi beállási lehetőség

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Átlagos rezsiköltség:
25 000 Ft/hó
alacsony közös költségamerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybiztonsági ajtórácscsatornagázinternetjó közlekedésűkaputelefonkocsibeállóösszkomfortosriasztóvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 630 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 205 900 Ft
Második évtől
262 516 Ft
Kamat