+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9013707
Referenciaszám: M329451
Feltöltve: ma
Budapest XII. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 125 millió Ft
125 millió Ft
1,69 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
74 m²
2+1 fél szoba
2. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó világos nagypolgári lakás Budapest XII. kerületében, Krisztinaváros szívében! Kiváló elhelyezkedésű, második emeleti, 74 nm-es napfényes polgári lakás várja új tulajdonosát Budán, a közkedvelt Krisztinavárosban. Az ingatlan 7 éve nagy volumenű felújításon esett át, de megőrizte klasszikus nagypolgári hangulatát, miközben modern és kényelmes otthont kínál. A lakás valójában 2 és fél szobás: két tágas, világos szoba utcai nézetű, míg a kisebb szoba és a konyha a csendes belső udvarra tekint. A konyha és az előtér félig egybenyitott kialakítása kellemes, tágas térérzetet biztosít, ahol kényelmes étkező is helyet kapott. Az ingatlan egész nap világos, remek választás lehet családoknak, pároknak vagy akár irodának is. A környék infrastruktúrája kiváló, tömegközlekedés, üzletek, éttermek és zöldterületek pár perc sétával elérhetők. Az ingatlan per- és tehermentes. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelt - és megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Ha felkeltette ez a lakás az érdeklődését, hívjon mihamarabb bizalommal! Az ingatlanhoz tartozik egy 5 nm-es tároló. Elegáns budai otthon kiváló lokációval, érdemes megnézni! A lakás jelenleg nem rendelkezik energetikai tanúsítvánnyal.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gáz (konvektor)
1925
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Erdős Csilla Klaudia
Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda