+13 fotó
Hirdetéskód: 8941351
Referenciaszám: H512875-5182511
Frissítve: 5 napja
Budapest XII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 160 millió Ft
160 millió Ft
2,25 millió Ft/m²
71 m²
3 szoba
3. emelet
Eladó lakás Budapest 12. ker., Kútvölgy
Társasházi lakás eladó garázzsal együtt a Diósárok - Susogó utca sarkán
A társasház 1975-ben épült, egy teraszos kialakítású telken.
LAKÁS:
- 71 nm
- 3 külön bejáratú szoba
- két terasz 17-17 nm, az egyik a nappaliból, a másik háló szobából megközelíthető
- erdőre néző panoráma
- a nappali és a teraszos szoba déli fekvésű
- konyha, ebből nyílik egy kisebb kamra
- konyha keleti fekvésű
- a harmadik szoba észak-keleti fekvésű
- fürdőszoba
- WC
- nyílászárók műanyagok, redőnnyel, szúnyoghálóval,2012 körül lettek kicserélve
- parketta a szobákban és a közlekedőben jó állapotú,
- konyhában, fürdőszobában, kamrában járólappal burkoltak.
- fűtés házközponti egyedi mérés nélkül
-közös költség tartalmazza a takarítást, víz és csatorna használatot, fűtést és a ház biztosítást 59000 Ft ( 2026-évben )
- tetőterasz szigetelés 2022-2023-ban megtörtént
- azonnal költözhető
- tehermentes
GARÁZS:
- 13 nm
- felújításra szorul
- külön helyrajzi számon
- Diósárok utcáról nyílik
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Házközponti
1974
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
688 567 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.