Eladó lakás Budapest XII. kerület, Orbánhegy 67 nm
Eladó lakás Budapest XII. kerület, Orbánhegy 67 nm
Eladó lakás Budapest XII. kerület, Orbánhegy 67 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8997481
Referenciaszám: M327955-5219470
Frissítve: 1 napja

Budapest XII. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 139 millió Ft

139 millió Ft
2,07 millió Ft/m²
67 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Eladó, Budapest XII. Kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66nm-es , 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámát kínál a városra! Az ingatlan kiváló állapotú, igényesen karbantartott, így azonnal költözhető. A tágas tetőterasz tökéletes helyszín pihenésre vagy baráti összejövetelekre, miközben élvezheti a páratlan kilátást. Ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, zöld környezetben, mégis elegáns otthonra vágynak. Ingyen parkolás. Ha felkelti az érdeklődését, keressen bátran! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: M327955

Építés éve:
1972
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Reich Melinda
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 544 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 469 181 Ft
Második évtől
598 193 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.