+2 fotó
Hirdetéskód: 8874371
Referenciaszám: H512629
Feltöltve: 3 hónapja
Budapest XII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 75 millió Ft
75 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
45 m²
1 szoba
4. emelet
Bérlővel együtt ELADÓ!
Bérlővel együtt ELADÓ, egy szobás, 45nm-es lakás!
Befektetőknek, fiataloknak, diákoknak, első lakásnak ideális!
Szeretnél benne lenni Buda körforgásában, de mégis távol maradni a forgalom zajától,
akkor NEKED találták ki ezt a jó adottságokkal rendelkező lakást.
Jelenleg bérlő lakik benne.
A környéken sportolási lehetőség, kutyasétáltatás, kulturális időtöltés könnyen elérhető.
Kiváló TÖMEGKÖZLEKEDÉS:
A lakás 3 percre található a DÉLI pályaudvartól, ahol a M2 METRÓ végállomása van.
2 percre, 4 különböző villamos, és 5 különböző busz áll meg.
Így a munkahelyre jutás nem fog gondot okozni...
- 4 szintes, tégla építésű, rendezett lépcsőházban található / lift
- Jó elhelyezkedés, nagyszerű infrastruktúra
- MOM PARK 3 percre, az MAMMUT Bevásárló Központ 8 percre, Allee Bevásárló Központ 10 percre...
Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Jó állapotú
Elektromos
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 454 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
322 766 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.