+10 fotó
Hirdetéskód: 8888668
Referenciaszám: H498037
Frissítve: 20 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 67 millió Ft
67 millió Ft
1,31 millió Ft/m²
51 m²
1+1 fél szoba
földszint
Leírás
PERFEKT LOKÁCIÓ!
XIII., Újlipótváros szívében, a Tátra utca és a Szent István körút sarkán eladó jó állapotú, kétszobás lakás, gyönyörű, századfordulós épület magasföldszintjén, csendes utcára néző ablakokkal!
Az 51nm-es ingatlan kényelmes elrendezésű, a nappali kifejezetten tágas, praktikus külön nyíló konyha, udvarra néző hálószoba és egy mindent elnyelő kamra szolgálja a lakók kényelmét.
A fürdőszoba és a konyha pár éve lett felújítva és azóta szinte nem is lakták a lakást.
A rezsije nem magas, a közös költség vízdíjjal együtt 18e Ft havonta, a fűtés gázkonvektorral megoldott.
Birtokba adás akár azonnal!
RENDELŐNEK VAGY IRODÁNAK IS TÖKÉLETES VÁLASZTÁS!!
Hívjon, ne maradjon le róla!
Tulajdonságok
Téglalakás
5
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1900
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
288 337 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6