+8 fotó
Hirdetéskód: 8949838
Referenciaszám: H515555
Frissítve: 2 napja
Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 89,9 millió Ft
89,9 millió Ft
1,83 millió Ft/m²
49 m²
2 szoba
6. emelet
ELADÓ 6. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás a DAGÁLY SÉTÁNY LAKÓPARKBAN!
A XIII. kerület frekventált részén, Vizafogón kínáljuk megvételre, ezt a remek adottságú, 6. emeleti, Déli tájolású, 2 szobás , 5,5nm erkéllyel rendelkező ingatlant, a közkedvelt Dagály Sétány Lakóparkban. A lakás nagyon szép állapotú, gépesített konyhával felszerelt, és Déli fekvésének köszönhetően egész nap világos!
LOKÁCIÓ:
- Göncz Árpád városközpont 3-as metró, az 1-es villamos, valamint számos buszmegálló (VOLÁN,BKV) közelségének köszönhetően a város bármely pontja könnyen elérhető (akár éjszaka is)
- Vendéglátóhelyek, ügyintézés, edzőtermek, iskolák, óvodák, játszóterek, boltok (Aldi, Lidl, Spar a környéken séta távolságra)
- Margit-sziget, Duna Pláza, Westend 10 percen belül elérhető
- a Váci úti irodafolyosónak köszönhetően könnyedén kiadható és értékálló. Befektetésnek is kiváló.
ÉPÜLET:
- 2008-ban átadott társasházban
-Liftes, folyamatosan karbantartott lépcsőház
-Jó lakóközösség
LAKÁS:
- 49nm lakás + 5,5nm erkély
- D-i tájolás, 6. emelet, utcára és belső kertre néző
- Amerikai konyhás nappali, plusz 1 hálószoba
- Jó méretű fürdőszoba és külön wc,
- Egyedi mérős (házközponti) fűtés
- Közös költség 17.250,- Ft.
További információért, illetve személyes megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
Házközponti fűtés egyedi méréssel
2008
5,5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
386 889 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6