Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Fáy utca 17-23 50 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Fáy utca 17-23 50 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Fáy utca 17-23 50 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 8996967
Referenciaszám: B409
Frissítve: 6 napja

Eladó 2 szobás téglalakás 77,3 millió Ft értékben Budapest XIII. kerületben - Fáy Residence lakóparkban

Budapest XIII. kerület, Fáy utca 17-23
77,3 millió Ft
1,55 millió Ft/m²
50 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
A FÁY Rezidencia egy modern lakópark, amely Budapest 13. kerületében, a Fáy utca 23. szám alatt található, és azoknak készült, akik értékelik a kényelmet, a kiváló megközelíthetőséget és a kiegyensúlyozott városi életmódot. Ideális elhelyezkedésének köszönhetően a lakók nap mint nap élvezhetik a belváros nyüzsgő ritmusát a természet nyugalmával együtt. A közeli Duna-part és zöldterületek kiváló lehetőségeket kínálnak a szabadtéri kikapcsolódásra, míg Budapest legfontosabb üzleti és kulturális központjai csak pár percre vannak. A FÁY Residence tökéletes választás azok számára, akik az aktív, modern életmódot az otthon kényelmével szeretnék harmonizálni. Ez a közösség több mint egy lakóhely, egyedülálló keveréke a városi energiának és a békés életnek.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
7
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Mennyezeti hűtés-fűtés
Tervezett átadás:
2027. december
Erkély:
7 m²
Energetikai besorolás:
A++

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 464 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 260 919 Ft
Második évtől
332 664 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.