Eladó lakás Budapest XIII. kerület 37 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület 37 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület 37 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9000565
Referenciaszám: LK060602-5220320
Frissítve: ma

Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 50,5 millió Ft

50,5 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
37 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Kertkapcsolatos, galériás lakás eladó Angyalföld csendes részén kiváló közlekedéssel! Akár Otthon Start Program keretein belül, 3%-os hitelre is megvásárolható! Eladó Budapest XIII. kerületében, Angyalföld kedvelt, nyugodt részén egy 37 m²-es, kertkapcsolatos lakás, amely a nagy belmagasságnak köszönhetően praktikusan bővített élettérrel rendelkezik. A lakás egy egyszintes, mindössze 9 lakásos társasházban található, kifejezetten jó lakóközösséggel. Térkihasználás, elosztás: 37 m² alapterület 13 m²-es kényelmes állógaléria (hálóként tökéletes) konyha felett kb. 5 m²-es zárt galéria (extra tárolás) praktikus elrendezés, jól élhető terek A lakás állapota lakható, igény szerint korszerűsíthető így akár saját ízlésre szabható, vagy befektetésként is kiváló lehetőség. Kertkapcsolat: A lakáshoz közvetlen kertkapcsolat tartozik, ahol a lakók szokásjog alapján használják és gondozzák a saját bejáratuk előtti kertrészt ritka és értékes adottság a környéken. Referencia szám: LK060602-ZE

Építés éve:
1900

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 05

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 170 458 Ft
Második évtől
217 329 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok