Eladó lakás Budapest XIII. kerület 46 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület 46 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület 46 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9007098
Referenciaszám: LK042468-5223743
Feltöltve: 1 napja

Budapest XIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 92,8 millió Ft

92,8 millió Ft
2,02 millió Ft/m²
46 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Újépítésű, kertkapcsolatos lakás eladó a Marina Parton átadás: 2026. szeptember

Építés éve:
2026

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 10

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 313 238 Ft
Második évtől
399 369 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bálint Ágnes
Duna House - Marina
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 10

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bálint Ágnes
Duna House - Marina
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 10