+8 fotó
Hirdetéskód: 8885528
Referenciaszám: H455833
Frissítve: 2 hónapja
Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 67 millió Ft
67 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
57 m²
2 szoba
2. emelet
Leírás
Azonnal költözhető egyedi lakás extrákkal
A XIV. kerületben, Herminamezőn keresi új tulajdonosát egy hangulatos, extrém kialakítású tégla lakás
- nettó 57 nm (bruttó 75 nm)
- egyedi amerikai konyhás-nappali (+ fekvőgaléria)
- külön bejáratú hálószoba
- kádas fürdőszoba, különálló mellékhelyiség mosdóval
- gázcirkós fűtés
- klímaberendezés
- tetőterasz
- 2 személyes finn szauna
- zárt udvari autóbeállási lehetőség
Kiváló közlekedés, közelben orvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek!
Azonnal költözhető!
Tehermentes!
Fiatal párnak vagy akár befektetésnek is kiváló lehetőség!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Jó állapotú
Gázkazán
1924
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
288 337 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6