Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Istvánmező 60 nm
Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Istvánmező 60 nm
Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Istvánmező 60 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 7536594
Frissítve: 3 éve

Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 65 millió Ft

65 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
60 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
félemelet
Emelet
A Czázár András utcában, a megújult Városligetnél, Zugló egyik leghangulatosabb részén található ez a lakás, egy 1900-as évek elején épült művész házban. Itt élt Bauer Emil -- többek között a Corvin mozi és a Majestic szálló építésze. A ház művészek otthonaként szolgált, többek közt Gádor István, a magyar kerámiaművészet nagymestere lakott benne. Házukba olyan művészek voltak bejáratosak, mint Aba Novák Vilmos, Bokros Birman Dezső, Medgyessy Ferenc, Egry József, Scheiber Hugó, Modok Mária, Kádár Béla, Kmetty János, Hincz Gyula, Barcsay Jenő. A csendes villanegyedben lévő lakás két szobája és franciaerkélye az előkertre néz. A konyha és a fürdőszoba új burkolatot kapott 5 évvel ezelőtt. A parketta felújításra szorul. A Thököly út és a Városliget egyaránt 5-10 perc séta, míg a Radnóti Miklós Gimnázium 2 sarokra van. A lakás ára tartalmazza a benne lévő bútorokat, melyek a századforduló stílusának megfelelő enteriőrt kölcsönöznek. Az új rezsi szabályok szerint a 29.000 Ft-os közös költség fedezi a rezsi költséget is. Megegyezés szerint gyorsan birtokba vehető. Ügyvédi irodának vagy rendelőnek is megfelelő az ingatlan.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Házközponti
Építés éve:
1900
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornacsendeserkélygázinternetkamrakaputelefonösszkomfortosparkettásvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Seller Andrea
VON POLL REAL ESTATE Hungary