Eladó lakás Budapest XIV. kerület, Istvánmező, Semsey Andor utca 28 nm
+4 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9003464
Referenciaszám: H517975
Frissítve: 1 napja

Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 34,9 millió Ft

34,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
28 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó garzon Budapest szívében - Istvánmezőn - ahonnan minden közel van! Első lakásodat keresed vagy jó befektetésen gondolkodsz? Ez a klímás garzonlakás Budapest egyik kedvelt részén, Istvánmezőn, a Semsey Andor utcában most remek lehetőség! -Szuper elhelyezkedés: nyugodt környék, mégis közel mindenhez. -Ha szeretsz koncertekre járni, netán foci drukker vagy, nem kell a parkolással bajlódni, könnyen hazasétálhatsz, hiszen közel a Puskás, a Papp László, vagy a BOK csarnok -A Stefánia és a Városliget közelsége miatt sportolásra, kikapcsolódásra is ideális. -Kiváló közlekedés: busz, troli, metró pár percen belül elérhető. -Klímás lakás, így a nyári meleg sem probléma. -Átlagos állapotú, amit a saját ízlésedre formálhatsz -Kedvező ár egy ilyen lokációban – fiataloknak és befektetőknek is jó választás. Tökéletes: első lakásnak egyetemistáknak fiatal pároknak hosszú vagy rövid távú kiadásra Ha szeretnél egy jól megközelíthető, élhető környéken lakni vagy befektetni, ezt érdemes megnézni! Elsősorban készpénzes érdeklődőknek! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül! Budapest, 14. kerület, Istvánmező, Semsey Andor utca, eladó, lakás, tégla, 1 szoba, garzon, klíma