Hirdetéskód: 8510314
Frissítve: 9 hónapja
Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 47,6 millió Ft
47,6 millió Ft
1,32 millió Ft/m²
36 m²
1 szoba
földszint
Eladó egy szobás téglalakás Zuglóban
Eladó a XIV. kerületben, Zuglóban, a Bolgárkertész utca elején, közel a Pillangó szabadidőparkhoz, ősfás környezetben, téglaházban, kertkapcsolatos,
36 nm-es,egy szobás, (két szobássá alakítható) földszinti,felújított lakás.Irányár : 47 millió forint
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Felújított
Elektromos
1950
B
Nincs
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SE
Szalai Erika
+36 70 675 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
204 849 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SE
Szalai Erika
+36 70 675 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SE
Szalai Erika
+36 70 675 2