Hirdetéskód: 8889938
Feltöltve: 3 hónapja
Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 44,9 millió Ft
44,9 millió Ft
1,45 millió Ft/m²
31 m²
1 szoba
1. emelet
Leírás
Megvételre kínálom Zugló központjában elhelyezkedő 31 nm-es garzonlakásomat.Tehermentes,felújítandó,első emeleti,utcára néző,alacsony fenntartási költségű ingatlan.
Ingatlanosok kérem ne keressenek!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Felújítandó
Gáz (konvektor)
B
15 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 276 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
193 229 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 276 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 276 0