+8 fotó
Hirdetéskód: 8997178
Referenciaszám: 395611
Feltöltve: 9 napja
Budapest XIV. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 38,9 millió Ft
38,9 millió Ft
1,56 millió Ft/m²
25 m²
1 szoba
földszint
Eladó téglalakás Budapest, XIV. kerület, 25nm, 38.900.000Ft - Telepes utca
Eladó hangulatos, kertkapcsolatos garzon Zuglóban – kiváló lokációval!
Zugló egyik csendes, zöldövezeti részén, mindössze 5 perc sétára a Bosnyák tértől, eladó egy 25 m²-es, földszinti, kertkapcsolatos lakás.
A lakás praktikus elosztású: a bejáraton belépve egy kis konyhába érkezünk, ahonnan nyílik a fürdőszoba és a nappali/hálószoba. A fürdőszoba méretéhez képest kényelmes, normál méretű fürdőkáddal felszerelt. A szoba hátsó részén galéria található, amely jelenleg tárolásra és pihenésre szolgál, de korábban hálóként funkcionált. Az alsó térből gipszkartonnal leválasztott gardrób és dolgozósarok is kialakításra került, míg a fennmaradó rész nappaliként és étkezőként használható.
A lakás fűtését korszerű, inverteres klíma biztosítja, amely egész évben kellemes hőmérsékletet nyújt. A berendezés 2026 elején került beszerelésre, így még több év garanciával rendelkezik.
Az ingatlan a társasház csendes, belső kertjére néz, amely gondozott, zöld környezetet biztosít. Hosszú évek óta fennálló szóbeli megállapodás alapján a lakók saját igényeik szerint alakíthatják ki a lakásuk előtti kertrészt. Ehhez a lakáshoz egy térkövezett, kerti bútorozásra alkalmas rész, valamint egy műfüves pihenő- vagy játszórész tartozik.
A lakáshoz további tárolási lehetőséget biztosít egy padlástéri és egy pincében található tárolórész is. A társasház udvarában parkolóhelyek állnak rendelkezésre, amelyek kedvezményes bérlése a lakók számára biztosított.
A társasház rendezett anyagi háttérrel rendelkezik, a közös terek karbantartottak. A földszinti lakások tetőszerkezete néhány éve felújításra került. A közös költség kedvező, mindössze kb. 10.000 Ft/hó.