Eladó lakás Budapest XV. kerület, Pestújhely 102 nm
Eladó lakás Budapest XV. kerület, Pestújhely 102 nm
Eladó lakás Budapest XV. kerület, Pestújhely 102 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8945209
Referenciaszám: LK015081-5185098
Frissítve: 15 napja

Budapest XV. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 89 millió Ft

89 millió Ft
872,5 ezer Ft/m²
102 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
XV. kerület felújított, 102 m²-es, 4 szobás felső szinti lakás, autóbeállási lehetőséggelBudapest XV. kerületében eladó egy 2 lakásos ingatlan felső szintje, amely 2025-ben felújításon esett át.Az ingatlan 102 m² alapterületű, jól átgondolt elrendezésű, napfényes, tágas terekkel rendelkezik.Elosztása:Nappaliétkezőkonyha egy légtérben3 külön nyíló szobaFürdőszobaKamraA helyiségek jól kialakítottak, élhető méretűek, a lakás világos és barátságos hangulatú.Előnyök:2025-ös felújításJó közlekedés, könnyű megközelíthetőségAutóbeállási lehetőség a kertbenKiváló térkihasználásAz ingatlan ideális választás nagyobb család számára, de akár irodai kialakításra vagy vállalkozás céljára is megfelelő lehet.További információért és megtekintésért keressen bizalommal. Referencia szám: LK015081

Építés éve:
1994

Az iroda összes hirdetése
+36 30 667 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 300 411 Ft
Második évtől
383 015 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.