Eladó lakás Budapest XVII. kerület 153 nm
Eladó lakás Budapest XVII. kerület 153 nm
Eladó lakás Budapest XVII. kerület 153 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9011904
Referenciaszám: LK030984-5053527
Feltöltve: ma

Budapest XVII. kerület eladó téglalakás 6 szobás: 255 millió Ft

255 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
153 m²
Alapterület
6 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Exkluzív, újépítésű lakás eladó a Szőlőliget Ökoparkban – prémium kivitel, tágas terek, dupla terasz A 2023-ban átadott Furmint II. Lakóparkban kínálunk megvételre egy 1. emeleti, 153 m²-es, 5+1 szobás, duplakomfortos lakást, amelyhez összesen 47 m²-nyi, két különálló terasz is tartozik. A lakás főbb jellemzői: Gondosan megtervezett belső terek Luxus minőségű kivitelezés és prémium anyaghasználat Egyedi bútorzat, melyet asztalos készített kifejezetten az ingatlanhoz Teljesen berendezett és gépesített, lakberendező által megálmodott enteriőr Modern mennyezeti hűtés-fűtés, a vizes helyiségekben padlófűtés Stiebel Eltron hőszivattyús rendszer Távolról is vezérelhető NGBS okosotthon-megoldás Elektromos redőnyök az extra kényelemért További extrák: Két darab fedett gépkocsibeálló, elektromos autótöltési lehetőséggel (külön megvásárolható, összesen 10 millió Ft) Két tárolóhelyiség, melyek a vételár részét képezik Ez a lakás kiváló választás azoknak, akik modern, igényes környezetben keresnek új otthont – kompromisszumok nélkül. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Ábrahám Tamás: Tel: +36/30 338 1754, E-mail: abraham.tamas@dh.hu Referencia szám: LK030984

Építés éve:
2023
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhacsendesgarázsliftösszkomfortosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel