Eladó lakás Budapest XX. kerület 45 nm
Eladó lakás Budapest XX. kerület 45 nm
Eladó lakás Budapest XX. kerület 45 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9000996
Referenciaszám: LK015808-5221544
Frissítve: ma

Budapest XX. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 44,9 millió Ft

44,9 millió Ft
997,8 ezer Ft/m²
45 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. lakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik.Az ingatlan téglából épült, kívül jó állapotban van. Minden közmű bekötve.Fűtése kályháról megoldott ( egy kályha fűti a két szobát). Fő ablakai utcafrontra néznek, de a kisebb szoba és a bejárat az udvar felől van.Az ingatlan helységei:szoba 20 m2szoba 12m2konyha 8m2kamra 2,8 m2padlásfeljáró 2,2 m2A lakás alatt pince húzódik.Az ingatlan teljes belső felújításra szorul, a vezetékek, csövek, járólapok, csempék régiek.A környékről: Fitness-terem közelében van. Kisebb boltok gyalogos távolságra. SPAR szupermarket a Török Flóris utcában van a legközelebb. Busz- és villamosmegálló sétatávolságra található.Elsősorban készpénzes vevőket várunk. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nemes Annamária
Duna House - Zaragoza
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 18

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 151 556 Ft
Második évtől
193 229 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.