+10 fotó
Hirdetéskód: 8999832
Referenciaszám: H517644
Frissítve: 2 napja
Cegléd eladó téglalakás 2 szobás: 47,9 millió Ft
47,9 millió Ft
811,9 ezer Ft/m²
59 m²
2 szoba
2. emelet
Cegléd frekventált részén, 59nm, 2szobás, II.emeleti, erkélyes tégla lakás eladó!
Cegléd egyik legkedveltebb részén, a Cegléd vasútállomásához vezető úton, közvetlenül a Gubody park szomszédságában kínálok megvételre egy 59 nm-es, 2 szobás, második emeleti téglaépítésű lakást.
Az ingatlan egy szigetelt, rendezett társasházban található, amelynek belső udvara gondozott, zöld környezetet biztosít a lakók számára.
A lakás normál állapotú, jól alakítható, így akár saját ízlés szerint is könnyedén formálható, legyen szó otthonról vagy befektetésről.
Elhelyezkedése kiemelkedő: a vasútállomás közelsége miatt kiváló választás ingázóknak, míg a park szomszédsága nyugodt, zöld környezetet biztosít a mindennapokhoz.
A környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Ez a lakás ideális választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak vagy akár befektetési célra is.
Ár-érték arányban kiváló választás!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
Gáz (konvektor)
1970
2 m²
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
206 140 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.