+10 fotó
Hirdetéskód: 8951805
Referenciaszám: LK033343-5189726
Frissítve: 4 napja
Debrecen eladó téglalakás 1 szobás: 51,9 millió Ft
51,9 millió Ft
1,33 millió Ft/m²
39 m²
1 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen belvárosában, a főtértől 250m-re, eladóvá vált egy 39 nm-es +10 nm-es galériás TELJESEN GÉPESÍTETT és BÚTOROZOTT, jelenleg appartmanként működő társasházi lakás. Az ingatlan kiváló helyi adottságainak köszönhetően számtalan lehetőséget hordoz magában és emellett minden megtalálható a közvetlen közelében, amire a mindennapokban szükségünk lehet. 50 -m-es körzetében bank, posta, gyógyszertár, cukrászda dohánybolt, étterem, pékség is elérhető.
Főbb jellemzői:
- a társasház az 1900-as évek elején épült, karbantartott, műemlék jellegű épület
- az apartman az első emeleten található és pár éve javarészt felújításon esett keresztül
- a lakás egy szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba és galéria helyiségekből áll
- a fürdőszobája új burkolatokat és szanitereket kapott
- fűtése gázcirkós fűtés radiátoros hőleadókkal
- a szobában egy inverteres klíma található
- nyílászárói dupla szárnyú fa ablakok, elektromos redőnnyel ellátva
- a nagyszobában a galériára (belmagassága 170 cm és 2 db 80 x 200-as ágy található rajta ( 4 fős család elhelyezésére alkalmas)
- villamosmegálló 5 perc séta, amivel 10 percen belül elérhető a nagyerdő, strand, állatkert, stadion, nagyállomás
Központi elhelyezkedése végett nagyon könnyedén kiadható, jelenleg is nagy kihasználtságú, ezért kiváló befektetési lehetőség. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.