Eladó lakás Debrecen, Nagyerdőalja 68 nm
Eladó lakás Debrecen, Nagyerdőalja 68 nm
Eladó lakás Debrecen, Nagyerdőalja 68 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8999588
Referenciaszám: 126855
Frissítve: ma

Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 84,9 millió Ft

84,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
68 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Debrecen-Nagyerdőalja városrészben, az Apafi utcában eladó egy 2007-ben épült, 2. emeleti, jó állapotú, frissen festett, 68/64m² + 13 m² teraszos, nappali + 2 szobás lakás, nagy közös használatú kerttel. Főbb jellemzők: - Alapterület: 68/64 m² - Terasz: 13 m² - Tájolás: NY (világos, napfényes) - klíma, gázkazán - a közös költség jelenleg: 13 400 Ft) - műanyag nyílászárók redőnnyel/szúnyoghálóval - rendezett lépcsőház, közös kert Elrendezés - nappali–konyha–étkező - 2 külön nyíló szoba - fürdő és WC külön - terasz: 13 m² Gépesített konyha: - főzőlap - sütő - mosogatógép - páraelszívó Parkolás az utcán díjmentes Igény esetén garázs bérelhető Kiváló infrastruktúra: troli/busz, boltok, iskola, óvoda pár perc séta. Ideális saját otthonnak vagy befektetésnek. Irányár: 84.9 mFt

Az iroda összes hirdetése
+36 30 899 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 286 572 Ft
Második évtől
365 371 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.