+8 fotó
Hirdetéskód: 8955617
Referenciaszám: LK012324-5191397
Frissítve: 5 napja
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 112 millió Ft
112 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
99 m²
3 szoba
2. emelet
Nagyerdőn Egyetem közelében 99 nm-es lakás
Igényes otthon a Nagyerdő közelében ahol a nyugalom és a belvárosi életstílus találkozik
Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Poroszlay úton kínálok megvételre egy 99 m²-es, nappali + 2 szobás, igényesen felújított lakást, egy 2003-ban épült, liftes, rendezett társasházban.
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik tágas, világos életteret, modern kényelmet és kiváló elhelyezkedést keresnek mindezt a Nagyerdő közvetlen közelében.
Főbb jellemzők: nagyméretű, világos terek, kiváló elosztás elegáns nappali + 2 külön nyíló szoba modern konyhabútor gáz cirkó fűtés a komfortos hőérzetért műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel tágas fürdőszoba káddal, előkészítve külön zuhanyzó kialakítására igényes, liftes, zárt udvaros társasház azonnal költözhető, kiváló állapot Az ingatlanhoz tartozik egy 15 m²-es, alagsori garázs, elektromos kapuval, amely a lakással együtt megvásárolandó (+12 M Ft).
Környék és közlekedés: pár perc sétára villamosmegálló gyors kapcsolat a város bármely pontjára a Nagyerdő és a belváros mindössze 10 perc gyalog a közelben: éttermek, Fórum bevásárlóközpont, Malompark bevásárlóközpont, piac családbarát környezet: parkok, játszóterek, oktatási intézmények karnyújtásnyira Az ingatlan per- és tehermentes, így gyorsan birtokba vehető.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ha egy tágas, azonnal költözhető lakást keres Debrecen egyik legjobb lokációjában. Hívjon bizalommal a hét bármely napján! Eladó ingatlanok Debrecenben a legnagyobb számban a Duna House kínálatában! Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét! Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!www.dh.hu