+8 fotó
Hirdetéskód: 8654421
Frissítve: 2 hónapja
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 97,9 millió Ft
97,9 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
72 m²
3 szoba
1. emelet
Debrecen Belvároshoz közel!!
Debrecen belvárosában újszerű nappali + 2 szobás lakás!
Ritka lehetőség Debrecen egyik kedvelt részén.
Eladó egy 1. emeleti, 72 nm-es, nappali + 2 szobás, két teraszos, modern kialakítású társasházi lakás, egyirányú utcára néző lodzsával, belső kertre néző privát terasszal.
Az ingatlan jelenleg irodaként funkcionál, de könnyen igényes otthonná alakítható.
A lakás egyik különlegessége a két terasz:
– 20 m²-es intim terasz, (ideális pihenésre, vendégfogadásra)
– 4 m²-es kisebb terasz, ami tökéletes reggeli kávézásokhoz.
- 2018-ban épült, modern, újszerű társasház
- 3 rétegű hő- és hangszigetelt ablakok
- redőny, rovarháló
- házközponti fűtés egyedi méréssel
- 3 db hűtő-fűtő klíma
- lift
- Fürdőszoba + vendég mellékhelyiség (külön WC)
- nappali + 2 különnyíló szoba
- újszerű, kádas fürdő
- 4 nm-es zárható tároló a földszinten
- külön helyrajzi számon szereplő,14 nm-es garázs (ára: +14 M Ft), melynek megvásárlása nem kötelező
- Kiváló tömegközlekedés,busz- és villamosjárat, séta távolságra számos bolt, étterem, orvosi rendelő, patika.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a megtekintés egyeztetéséért.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Újszerű
Gázkazán
2018
5 m²
16 m²
B
Nincs
30 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 978 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
421 317 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.