+10 fotó
Hirdetéskód: 8709027
Referenciaszám: M306374-5037110
Frissítve: 1 napja
Debrecen eladó téglalakás 3 szobás: 62,9 millió Ft
62,9 millió Ft
604,8 ezer Ft/m²
104 m²
3 szoba
Debrecen belváros, Eladó Lakás,
A Fórum bevásárlóközpont közvetlen közelében,
Debrecen belvárosában, Eladó
egy felújítandó, polgári jellegű, téglaépítésű lakás, amely kivételes lehetőség akár saját otthon kialakítására, akár befektetési célra.
Az ingatlan 104 nm-es, 2 külön nyíló szoba, egy tágas nappali, konyha, kamra, fürdőszoba, valamint egy fedett terasz biztosítja a kényelmet.
A lakáshoz önálló, zárt udvar közelithető meg, amely ritkaság ebben az elhelyezkedésben. Ezen felül külön pince tároló is a rendelkezésre áll.
A lakás közművesített, szerkezetileg jó állapotban van, felújításhoz előkészített, így az új tulajdonos saját igényeire szabhatja.
Kiváló lehetőség befektetők számára - lokációja, mérete és kialakítása miatt irodának, rendelőnek, kiadásra, de akár egy tágas belvárosi otthon kialakítására is tökéletes választás lehet.
További kérdéseire készséggel válaszolok, keressen bizalommal!
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
Referenciaszám: M306374
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
62900000 Ft
Referencia szám: M306374
Tulajdonságok
1914
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 607 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
270 693 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.