+17 fotó
Hirdetéskód: 8819233
Referenciaszám: M312015-5102943
Frissítve: ma
Debrecen eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 75 millió Ft
75 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
55 m²
2+1 fél szoba
2. emelet
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen kedvelt részén, belvárosban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 55 nm-es, erkélyes, jó állapotú, tégla lakást, amely ideális választás lehet első otthonnak vagy befektetésnek.
A környéken kiváló infrastruktúra és közlekedés áll rendelkezésre, mindössze pár perces távolságban buszmegálló, boltok, bevásárló központ, Pláza, iskola, óvoda.
Elrendezés és paraméterek:
- 2007 -ben épült
- mindössze 5 lakásos társas ház!!
- Alapterület: 55 nm + 4,28 nm erkély
- Elosztása: tágas nappali, konyha- étkező egy légtérben, egy szoba erkéllyel, szoba, konyha, fürdőszoba és WC egy helyiségben, előszoba
- Műanyag és fa tetőtéri nyílászárók redőnnyel
- konyhabútor az ár részét képezi
- Burkolatok: laminált parketta és járólap
- az épület lépcsőháza rendezett,
- fűtés ellátást kombi gáz kazán biztosítja, lapradiátoros hőleadással
- klíma
- Közös költség: 8 000 Ft/hó -rendkívül alacsony rezsiköltségű lakás
- parkolás közterületen
- opcionálisan Garázs vásárolható hozzá egy 14,28 nm
Ideális választás első lakásnak, vagy akár befektetési céllal. Kiváló közlekedés és infrastruktúra, minden fontos szolgáltatás és szórakozási lehetőség pár lépésre.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! További kérdéseire készséggel válaszolok, akár hétvégén is. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási hitelek, valamint Babaváró, CSOK és Otthon Start ügyintézése az OTP hátterével irodánkban.
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
2007
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 787 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
322 766 Ft A 13. hónaptól