Eladó lakás Dorog 32 nm
Eladó lakás Dorog 32 nm
Eladó lakás Dorog 32 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9000757
Referenciaszám: LK055415-5221296
Frissítve: ma

Dorog eladó téglalakás 1 szobás: 31 millió Ft

31 millió Ft
968,8 ezer Ft/m²
32 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Dorog csendes utcájában napfényes, új építésű, tetőtéri lakás eladó! Dorog egyik nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy bruttó 30 m²-es, új építésű, tetőtéri lakást, amely ideális választás első lakásnak vagy befektetési célra egyaránt. A lakás világos, napfényes, jó kilátással rendelkezik, elhelyezkedése pedig kiváló: minden fontos szolgáltatás pár perc sétára elérhető, így a mindennapok kényelmesen megoldhatók. Az ingatlan egy nagy, egybefüggő élettérrel rendelkezik, amely könnyen alakítható, jól berendezhető, és praktikus tárolási lehetőségekkel egészül ki. Főbb jellemzők: bruttó 30 m² alapterület új építésű ingatlan tetőtéri elhelyezkedés világos, napfényes lakás, jó kilátással hűtés-fűtés klímával megoldott elektromos redőnyök a homlokzati ablakokon praktikus tárolási lehetőségek csendes, nyugodt környezet Miért jó választás?A lakás mérete és kialakítása miatt kiválóan alkalmas befektetésnek, könnyen kiadható, alacsony fenntartási költségek mellett. Emellett első lakásként is ideális azoknak, akik egy modern, könnyen fenntartható otthont keresnek. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: LK055415

Építés éve:
2025
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Lenbachner Mónika
Duna House - Nyergesújfalu