+14 fotó
Hirdetéskód: 9001810
Referenciaszám: 395696
Feltöltve: 5 napja
Érd eladó téglalakás 3 szobás: 109,9 millió Ft
109,9 millió Ft
1,55 millió Ft/m²
71 m²
3 szoba
földszint
Eladó téglalakás Érd, 71nm, 109.900.000Ft - Prémium lakás saját kis kerttel
Érd egyik remek részén, kínálunk megvételre egy PRÉMIUM minőségű, kertkapcsolatos földszinti lakást, amely ideális választás családoknak, pároknak vagy akár befektetési célra is.
A nettó 71 m²-es csendes, nyugodt környezetben lévő ingatlan átgondolt elosztásának és nagy üvegfelületeinek köszönhetően rendkívül világos, otthonos tereket biztosít. A délnyugati tájolású nappali közvetlen kapcsolatban áll a közel 40 m²-es privát kerttel, ahol egy elektromosan nyitható, 5 méteres napernyő gondoskodik a kényelmes pihenésről.
A lakás paraméterei:
• tágas amerikai konyhás nappali + étkező
• két külön nyíló hálószoba
• fürdőszoba
• külön WC
• előtér és közlekedő
Az alig néhány éve épült, modern társasház 15 cm-es homlokzati szigeteléssel készült, így az ingatlan fenntartási költsége kedvező. A komfortérzetről hűtő-fűtő klíma, valamint gázkazánról működő padlófűtés gondoskodik. A nyílászárók szúnyoghálóval felszereltek.
Közlekedés:
A környék infrastruktúrája kiváló: buszmegálló, vasútállomás, iskola, óvoda, gyógyszertár és bevásárlási lehetőségek rövid sétával elérhetők, míg az M6-os és M7-es autópályák gyorsan megközelíthetők.
Az ingatlanhoz tartozik:
• 2 db teremgarázs beálló
• 1 db saját, zárható tároló (5 m²)
A parkolóhelyek a garázsban és a tároló külön helyrajzi számon szerepelnek, együttes áruk: 15 millió Ft.
További információért vagy személyes megtekintés egyeztetéséhez várom hívását! A jó minőségű, jó helyen lévő lakások hamar elkelnek! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395696