+6 fotó
Hirdetéskód: 7676115
Referenciaszám: 716406
Frissítve: 4 napja
Fonyód eladó téglalakás 1 szobás: 49,99 millió Ft
49,99 millió Ft
1,72 millió Ft/m²
29 m²
1 szoba
1. emelet
Új építésű lakás (A67), a Balatontól 200 méter távolságra
Fonyódon, a Fonyódligeti szabadstrandtól 200 méter távolságra, 2027-s átadással, megbízható, precíz, nagy múlttal rendelkező kivitező cég által épített új építésű lakások eladók! A lakásokhoz opcionálisan vásárolható parkoló 4.000.000 Ft-ért.
A társasház minden mai építési követelménynek megfelelően kerülnek kialakításra! A lakások fűtését levegő-víz hőszivattyúk fogják végezni padlófűtéses kialakítással, valamint a belső helyiségekben rásegítésként illetve hűtésként fan-coil klímák kerülnek felhelyezésre. A lakásonkénti elektromos hálózat erőssége egyszeri 32 A kialakítással kerül kivitelezésre. A teljeskörű műszaki leírás az irodában minden ügyfél számára rendelkezésre áll, megtekinthető!
Ez a lakás a társasház második emeletén található (A67), 29,3 nm hasznos alapterülettel rendelkezik. A lakótér helyiségei: lakószoba, wc, zuhanyzó,erkély.
A lakás vásárlásához a piacon lévő összes állami támogatás illetve vásárlási kedvezmény igénybe vehető, akár a 3%-s Start hitellel is megvásárolható!
Iroda: Nagykanizsa, Platán sor 7.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Új építésű
Elektromos
2025
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 608 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
215 134 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 608 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 608 6
Hasonló eladó ingatlanok Fonyódon
Frissítve: 1 hónapja
20
47,99 millió Ft 872,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód
Frissítve: 4 napja
9
47,99 millió Ft 1,78 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód
Frissítve: 4 napja
9
52,42 millió Ft 1,75 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Somogy megyében 49,99 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 4 napja
9
49,99 millió Ft 1,61 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód
Frissítve: 9 napja
15
48,9 millió Ft 470,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód

Frissítve: 9 napja
15
47,99 millió Ft 1,78 millió Ft/m²
Eladó lakás, Fonyód