+17 fotó
Hirdetéskód: 8998488
Feltöltve: 8 napja
Győr eladó téglalakás 4 szobás: 110 millió Ft
110 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
97 m²
4 szoba
1. emelet
Leírás
Győr-Belvárosban, csendes utcában, pár perc sétára a Duna-parttól és a Batthyány-tértől, 20 éves liftes társasházban, 1. emeleti, klimatizált, 97nm-es, nappali+3 szobás, erkélyes, 2 fürdőszobás, igényes állapotú lakás eladó. Ár: 110M
Az ingatlan 2004-ben épült de 2018-ban teljeskörű átalakításon és felújításon esett át. A lakás dél-kelet és észak-nyugati fekvésű, fűtése házközponti egyedi mérésű. Az amerikai-konyhás nappaliból a közös udvar felé nyílik az erkély. A szülői hálóhoz tartozik egy kis szauna zuhanyzóval. A nagy fürdőszoba dupla mosdókagylós, zuhanyzós káddal és wc-vel. A közlekedőből nyílik még egy wc kézmosó is. A garázszinten saját tárolóhelyiség is található, valamint tovább bérelhető mélygarázsos autóbeálló is.
Az ingatlan igény szerint a teljes berendezéssel együtt is eladó.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Újszerű
Házközponti fűtés egyedi méréssel
2004
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 905 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
473 390 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel