+17 fotó
Hirdetéskód: 9012209
Referenciaszám: 698600567
Feltöltve: ma
Győr eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 61,9 millió Ft
61,9 millió Ft
1,17 millió Ft/m²
53 m²
2+1 fél szoba
földszint
**Győr,Gyárvárosban IGÉNYES FÖLDSZINTI Tégla lakás**
Győr Gyárvárosban Igényes Tégla Lakás!
Eladó egy gyönyörűen felújított 53 nm-es FÖLDSZINTI lakás, melyben nappali és két hálószoba található. Az ingatlan erkélyes és nappaliban klíma is van.
A felújítás során a vezetékek cseréje megtörtént, így az otthon korszerű és biztonságos, korszerű új nyílászárók elektromos redőnnyel lettek beépítve. Minden burkolat ki lett cserélve.
Jó ízléssel nyúltak a belső kialakításhoz, teljes bútorztattal és a képeken látható gépekkel eladó, melyek a vételár részét képezik.
A fűtést korszerű új cirkó biztosítja, mely hatékony és gazdaságos. A konyha egyedi kialakítású, teljesen felszerelt gépekkel és bútorokkal, így az új tulajdonos azonnal költözhet.
Ez a kiváló állapotban lévő lakás ideális választás lehet fiatal pároknak vagy kis családnak, akik modern, kényelmes otthont keresnek, jó lokációban.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
Várom érdeklődését, egyeztessünk időpontot a megtekintésre!
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Újszerű
Gázkazán
1970
3,9 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 864 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
266 389 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.