Hirdetéskód: 8944176
Frissítve: 12 napja
Győr eladó téglalakás 2 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
1,03 millió Ft/m²
68 m²
2 szoba
1. emelet
Győr Sziget Központi részén lakás eladó tulajdonostól!
ELADÓ TÉGLAKAKÁS GYŐR-SZIGETBEN,ZÁRT UDVARBAN!
Győr egyik kedvelt részén ,Sziget városrészben ,a Temető utcában kínálok eladásra egy 68nm -es, első emeleti lakást ,mindössze 6 lakásos társasházban.
Főbb jellemzők:
*Alapterület :68,17 nm
*2 szoba +nappali -étkező +amerikai konyha
*két külön terasz: A nappalihoz is, és a és a szobákhoz is tartozik 1-1 terasz
*3db klíma (minden szobába +nappaliba)
ELHELYEZKEDÉS:
*Győr-Sziget egyik nyugodt utcája,mégis közel minden fontos infrastruktúrához(boltok ,gyógyszertár ,buszmegálló ,belváros ,uszoda ,Rába Quelle )
Parkolás: A lakás alatt található Hörmann garázskapúval ellátott garázsban.(a garázs 16nm ami külön megvásárolható ,ára :7.900.000.-ft)
*A fűtésről ,és a meleg víz ellátásáról egyedi gázkazán biztosítja , padlófűtéssel.
*A nyári melegben 3 db hűtő-fűtő klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről (nappali+ 2 szoba )
Karnyújtásnyira az Egyetem , Rába Quelle, Olimpiai Sportpark , Aqua Sportközpont, séta távolságra a belváros, gyógyszertár , buszmegálló ..
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Átlagos
Gázkazán
2007
5 m²
6 m²
CC (2016-2023-as besorolás)
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 394 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
300 818 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.