Eladó lakás Győr 55 nm
Eladó lakás Győr 55 nm
Eladó lakás Győr 55 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9006959
Referenciaszám: M328019-5224656
Feltöltve: ma

Győr eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 58,9 millió Ft

58,9 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
55 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Győr legkedveltebb városrészében Vizivárosban, a Víztükör utcában keresi új tulajdonosát egy 55 m2-es, 1+1 félszobás, jó állapotú földszinti tégla lakás loggiával. Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető. Az otthon melegét gázkazán biztosítja, radiátoros hőleadással. A társasház 2004-ben épült, rendezett, csendes lakókörnyezettel. A parkolás közterületen ingyenes, de az alagsorban rendelkezésre áll egy teremgarázs, ami opcionálisan megvásárolható, így a szeretett autódat is biztonságban tudhatod. Nincs meg a vételár teljes összege? Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az OTP csoport tagjaként, ügyfeleinknek lehetőségük van az OTP Bank által nyújtott kedvező hitel-, kamat- és díjkedvezmények igénybevételére. Az adás-vétel folyamatának megkönnyítése érdekében szakképzett kollégáink, ügyvédjeink gyorsított ügyintézéssel állnak szíves rendelkezésükre. Az ingatlan megfelel az Otthon Start hitel követelményeinek. AZ ENERGETIKAI TANÚSíTVÁNY NEM ÁLL RENDELKEZÉSRE! Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! Referenciaszám: M328019

Építés éve:
2004
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csendeshőszigeteltjó közlekedésűkaputelefonliftösszkomfortosredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bedecs András
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont Irod