+15 fotó
Hirdetéskód: 9010863
Referenciaszám: M329389
Feltöltve: 1 napja
Gyula eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 38,5 millió Ft
38,5 millió Ft
652,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
59 m²
1+2 fél szoba
Leírás
Eladó Gyula Galbácskert részén egy 59 nm-es lakás, melyhez saját udvarrész tartozik. A lakás egy társasház emeletén található, fűtését gáz-cirkó kazán (kb. 1 éves) biztosítja, nyári melegben hűtéséről pedig 3 db hűtő-fűtő klíma gondoskodik. Egy nappali, két félszoba, egy gardrób, egy konyha, kamra, fürdőszoba, külön WC és előszoba helyiségekből áll. Az elmúlt években a lakás új bejárati ajtót, új ablakokat és egy új gázkazánt kapott a felújítás során, valamint egy liftet is felszereltek a jelenlegi tulajdonosok az emeletre jutás könnyítése érdekében. Az udvaron tárolóhelyiségeket, kutyakenneleket és egy sütögetőt találhatunk, a locsolást egy kerti csap teszi lehetővé. Az ingatlan közelében található óvoda, bolt. Az ingatlanban rejlő lehetőségeket növeli, hogy a földszinti rész is eladó, így kiválóan alkalmas lehet generációk együttélésére is, mindkét lakás külön bejárattal és mérőórákkal rendelkezik, további információkért keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gázkazán
2000
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 914 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
165 686 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.