Hirdetéskód: 8949164
Frissítve: 16 napja
Hajdúszoboszló eladó téglalakás 1 szobás: 45 millió Ft
45 millió Ft
1,41 millió Ft/m²
32 m²
1 szoba
3. emelet
ELADÓ LAKÁS – JÓL MŰKÖDŐ APARTMAN | 32 m²
ELADÓ LAKÁS – JÓL MŰKÖDŐ APARTMAN | 32 m²
Eladó egy 32 nm-es, jelenleg is kiválóan működő apartman, amely nem kihasználatlanság miatt kerül eladásra.
Fontos tájékoztatás:
A lakás jelenleg is vendégeket fogad. Igény esetén a vendégkör átadható, amennyiben a vásárló tovább szeretné folytatni a vendégezést.
Az eladás ok.a új üzleti irány / más vállalkozás létrehozása, nem pedig a működés hiánya.
MŰSZAKI ÉS FELSZERELTSÉGI INFORMÁCIÓK
Alapterület: 32 m²
Közös költség: kb. 10.000 Ft / hó
Klíma: külön megegyezés tárgya – plusz összegért megvásárolható
Konyhabútor külön megegyezés tárgya – plusz összegért megvásárolható
Mosógép: külön megegyezés tárgya – plusz összegért megvásárolható
Hűtőszekrény: nem eladó
Fürdőszoba: új, felújított
Bútorzat: külön megegyezés tárgya – plusz összegért megvásárolható
IDEÁLIS VÁLASZTÁS
befektetőknek
azonnali kiadásra
működő apartman átvételére
alacsony fenntartási költségek mellett
Ez a lakás bizonyítottan jól működik. Nem kényszerértékesítés, hanem tudatos üzleti döntés.
Érdeklődni komoly szándékkal, privát üzenetben vagy telefonon.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
2005
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Van
6 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÉK
ÉVA KOVÁCS
+36 30 555 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
193 659 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.