Eladó lakás Hajdúszoboszló, József Attila utca 6 32 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9000447
Frissítve: 6 napja

Hajdúszoboszló eladó téglalakás 1 szobás: 50 millió Ft

50 millió Ft
1,56 millió Ft/m²
32 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Eladó egy 32 m²-es, jelenleg is kiválóan működő apartman, amely nem kihasználatlanság miatt kerül eladásra. Fontos információ: A lakás jelenleg is vendégeket fogad, így igény esetén a meglévő vendégkör is átadható annak, aki tovább szeretné működtetni apartmanként. Az eladás oka: Családi probléma! Műszaki és felszereltségi információk Alapterület: 32 m² Közös költség: kb. 10.000 Ft / hó Klíma: Konyhabútor: Mosógép: Hűtőszekrény: nem eladó Fürdőszoba: új, felújított Bútorzat: Ideális választás befektetőknek azonnali kiadásra működő apartman átvételére alacsony fenntartási költségek mellett Ez a lakás bizonyítottan jól működik, stabil vendégforgalommal rendelkezik. Érdeklődni komoly szándékkal privát üzenetben vagy telefonon lehet. Az ár a teremgarázst is tartalmazza!
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
2005
Terasz:
4 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Van
Átlagos rezsiköltség:
6 000 Ft/hó
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőfűtött garázsgarázshőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonklímaliftösszkomfortosredőnysaját parkolószigetelttelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

ÉK
ÉVA KOVÁCS
+36 30 555 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 168 770 Ft
Második évtől
215 177 Ft
Kamat
7,99%