+8 fotó
Hirdetéskód: 8996657
Referenciaszám: H517604
Frissítve: 2 napja
Halásztelek eladó téglalakás 2 szobás: 64,9 millió Ft
64,9 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
60 m²
2 szoba
földszint
HALÁSZTELKEN – AZONNAL BEVÉTELT TERMELŐ LAKÁS ELADÓ
HALÁSZTELKEN – AZONNAL BEVÉTELT TERMELŐ, BÉRBE ADOTT LAKÁS ELADÓ
Halásztelken, központi, mégis zöld környezetben eladó egy 60 m²-es, tégla építésű, földszinti lakás, amely jelenleg bérlőkkel lakott, akik szívesen maradnának – így az ingatlan azonnali hozamot biztosít.
Főbb jellemzők:
- 60 m² alapterület
- 2 db szoba
- 5 m²-es erkély
- téglaépítésű
- földszinti elhelyezkedés
- házközponti fűtés egyedi mérés nélkül
- közös tároló
- műanyag nyílászárók, redőnnyel szerelve
- közös költség: 33.000 Ft
Környezet:
A lakás központi elhelyezkedésű, ugyanakkor zölddel körbevett, nyugodt lakókörnyezetben található.
Befektetőknek külön előny:
Az ingatlan jelenleg is bérbe adott, stabil bérlőkkel, akik hosszú távon maradnának, így az új tulajdonos számára azonnali bevételt biztosít.
Ideális választás befektetésre vagy későbbi saját családi otthon teremtésre is.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban.
További információért keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
Házközponti
1985
5,5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
279 300 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hasonló eladó ingatlanok Halászteleken
Frissítve: 1 hónapja
1
64 millió Ft 1,28 millió Ft/m²
Eladó lakás, Halásztelek
Frissítve: 3 napja
11
64,9 millió Ft 1,08 millió Ft/m²
Eladó lakás, Halásztelek

Frissítve: 1 napja
14
64,9 millió Ft 1,08 millió Ft/m²
Eladó lakás, Halásztelek

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Pest megyében 64,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 7 napja
14
64,9 millió Ft 1,08 millió Ft/m²
Eladó lakás, Halásztelek

Feltöltve: 11 napja
17
59,9 millió Ft 1,2 millió Ft/m²
Eladó lakás, Halásztelek

Feltöltve: 2 napja
9
64,9 millió Ft 1,08 millió Ft/m²
Eladó lakás, Halásztelek