Eladó lakás Harkány 36 nm
Eladó lakás Harkány 36 nm
Eladó lakás Harkány 36 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 8843943
Referenciaszám: LK093257-5112884
Frissítve: 2 napja

Harkány eladó téglalakás 1 szobás: 24,9 millió Ft

24,9 millió Ft
691,7 ezer Ft/m²
36 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
..Harkányi Fürdőtől néhány percreTELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT,Saját kerttel, Földszinti kisház EladóEladóvá vált egy igényesen felújított, földszinti kisház, amely saját kertel.Studiólakás, a konyha beszerelésre kerül.Az ingatlan minőségi burkolatokkal, magas színvonalú bútorzattal és teljes felszereléssel kerül értékesítésre, így az új tulajdonosnak már csak költöznie kell.Műszaki tartalom:, klímával lehet fűtenia ház grafit szigeteléssel ellátott, ami kiváló energiahatékonyságot biztosít.Ez a lakás ideális választás állandó otthonnak, nyaralónak vagy akár kiadásra a fürdő közelsége miatt kiemelten jó befektetés. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 24900000 Ft Várom hívását! Keressen ! Segítek! 06205425874 Referencia szám: LK093257-ZE

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sági Rita Barbara
Duna House - Pécs, Kincses út
Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 84 048 Ft
Második évtől
107 158 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.