Eladó lakás Kaposvár 41 nm
Eladó lakás Kaposvár 41 nm
Eladó lakás Kaposvár 41 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9013057
Referenciaszám: 705100683
Feltöltve: ma

Kaposvár eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 26,9 millió Ft

26,9 millió Ft
656,1 ezer Ft/m²
41 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Kaposvár abszolút belvárosában, pár perc sétára minden fontos szolgáltatástól kínálunk megvételre egy 42 m²-es, földszinti téglalakást, amely remek lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek is. A lakás egyik legnagyobb előnye a kiemelkedő lokáció: üzletek, éttermek, kávézók, hivatalok, tömegközlekedés és a belváros teljes infrastruktúrája közvetlen közelben elérhető. Főbb jellemzők: - 1 szoba+ 1 Félszoba - Tégla építés - Földszinti elhelyezkedés - 42 m² lakótér - 2 m²-es erkély - Műanyag nyílászárók - Egyedi gázfűtés - Kívülről szigetelt épület - Kedvező fenntartás Az ingatlan garázzsal együtt is megvásárolható, melynek ára 5 millió Ft. A lakás átlagos állapotú, igény szerint felújítandó, így új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja, ami kiváló lehetőséget ad egy modern, egyedi kialakítás megvalósítására. A központi elhelyezkedés és a jól alakítható belső tér miatt ideális választás lehet: első lakásnak,idősebb korosztálynak földszinti elhelyezkedése miatt,vagy hosszú távú befektetésnek, kiadásra. Ritka lehetőség Kaposvár belvárosában – nézze meg személyesen is!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
B
bútorozatlancsatornagarázsgázösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kiss Luca
Főnix Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 20 287 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 90 798 Ft
Második évtől