Eladó lakás Kecskemét, Bakule Márton utca 36 nm
Eladó lakás Kecskemét, Bakule Márton utca 36 nm
Eladó lakás Kecskemét, Bakule Márton utca 36 nm
+5 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9009116
Referenciaszám: LK011859
Feltöltve: ma

Kecskemét eladó téglalakás 1 szobás: 30,9 millió Ft

30,9 millió Ft
858,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
36 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Kecskemét közkedvelt Műkertvárosában eladó egy 36 m²-es, első emeleti lakás tégla építésű társasházban. Az egy szobás ingatlan felújítandó állapotú, így remek lehetőség azok számára, akik saját stílusuk szerint alakítanák ki új otthonukat vagy befektetési célú lakásukat. A nyugati tájolású nagyszoba kellemesen világos, napfényes életteret biztosít a délutáni órákban. A lakás műanyag nyílászárókkal rendelkezik, fűtését gázkonvektor biztosítja. Az ingatlanhoz tartozik egy 6 m²-es saját tároló is, amely praktikus extra helyet nyújt. A társasház rendezett, közös kisudvarral rendelkezik. A környék csendes és jól megközelíthető, az Aldi mindössze 2 perc autóútra található, a belváros pedig gyorsan elérhető. Főbb jellemzők: - 36 m² - első emelet - tégla építés - 1 szoba - nyugati tájolás - műanyag nyílászárók - gázkonvektoros fűtés - 6 m²-es saját tároló - közös kisudvar - felújítandó állapot - kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek