+2 fotó
Hirdetéskód: 9004442
Referenciaszám: 395839
Frissítve: ma
Körmend eladó téglalakás 2 szobás: 26 millió Ft
26 millió Ft
530,6 ezer Ft/m²
49 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó téglalakás Körmend, 49nm, 26.000.000Ft - Bartók Béla lakótelep
Körmenden a Bartók lakótelepen tégla építésű lakás eladó.
A harmadik emeleti ingatlanban 2 szoba, konyha, kamra, közlekedő és fürdőszoba található.
2024-ben új 3 rétegű hőszigetelt üvegezésű, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt ablakok kerültek beépítésre és a fürdőszoba is felújításra került.
Meleget gáz-konvektorok, meleg vizet villanybojler biztosítja.
Az ingatlan tehermentes azonnal költözhető.
A lakáshoz a földszinten saját tároló tartozik. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395839
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gáz (konvektor)
1981
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 936 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
111 892 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 936 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 936 5