Eladó lakás Lajosmizse 35 nm
Eladó lakás Lajosmizse 35 nm
Eladó lakás Lajosmizse 35 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9004883
Referenciaszám: M318370-5223732
Feltöltve: 2 napja

Lajosmizse eladó téglalakás 1 szobás: 29 millió Ft

29 millió Ft
828,6 ezer Ft/m²
35 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse szívében csendes nyugodt, de mégis központi helyen egy szép, tiszta rendezett társasházban eladó egy 35 nm-es tetőtéri garzonlakás. A lakás egyedi gázfűtéses és nagyon alacsony rezsivel rendelkezik. A közelben minden gyalogtávolságra van, egészségház, bankok, posta, gyógyszertár, iskola, óvoda és boltok nagy választéka. Első OTTHONRA vágyóknak, akar hitel finanszírozással is alkalmas. BEFEKTETÉS célra is jó lehetőség, gyorsan bérbe adható. Az ingatlan per és tehermentes, azonnal birtokba vehető. A hirdetésben leírt információk eladói információk, tájékoztató jellegűek. Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk biztosítani. Jogi és hitel ügyintézés az irodában. Eladó ingatlanokat keresünk hazai és külföldi ügyfeleink részére. Referencia szám: M318370

Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
A
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Orbán Levente
Kecskemét Nagykőrösi utca 13 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 985 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 97 887 Ft
Második évtől
124 803 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.