Eladó lakás Lepsény 64 nm
Eladó lakás Lepsény 64 nm
Eladó lakás Lepsény 64 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9000672
Referenciaszám: LK046351-5221274
Frissítve: ma

Lepsény eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 55 millió Ft

55 millió Ft
859,4 ezer Ft/m²
64 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
Balaton közelsége, nyugalom és otthonosság, mindez egy helyen, Lepsényben. Eladásra kínálunk egy napfényes, déli fekvésű, 64 m²-es, földszinti lakást egy rendezett, kis létszámú társasházban, mindössze néhány percre a Balaton partjától. Az ingatlan harmonikus elrendezésének köszönhetően kényelmes életteret biztosít: tágas szobák, étkezős konyha, erkély és praktikus kiszolgáló helyiségek szolgálják a mindennapok komfortját. A lakás több ütemben megújult, korszerű nyílászárókkal és átgondolt megoldásokkal rendelkezik, melyek alacsony fenntartási költséget biztosítanak. A fűtésről gázkonvektor, hangulatos cserépkályha és modern hűtő-fűtő klímák gondoskodnak, így minden évszakban ideális komfortérzetet nyújt. A gondozott kert, a hangulatos kerti pihenő és a gyümölcsfák különleges atmoszférát teremtenek, míg a saját beálló és garázs a kényelmet szolgálja. A környezet csendes, családias, ugyanakkor a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyedén elérhető. Ideális választás azok számára, akik a Balaton közelségét nyugodt, élhető környezetben szeretnék élvezni akár állandó otthonként, akár értékálló befektetésként. Hívjon most, és nézze meg személyesen mielőbb, mert az ilyen adottságú ingatlanok gyorsan gazdára találnak! Komlós Rita +36203315702 Referencia szám: LK046351

Tulajdonságok

Típus:
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
I
csendesklímaösszkomfortosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép