+17 fotó
Hirdetéskód: 8898881
Referenciaszám: M322538
Frissítve: 11 napja
Miskolc eladó téglalakás 3+1 fél szobás: 64,99 millió Ft
64,99 millió Ft
565,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
115 m²
3+1 fél szoba
3. emelet
Leírás
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház harmadik emeletén helyezkedik el, és belvárosi panorámával ajándékozza meg leendő tulajdonosát.
Ez az ingatlan igazi ritkaság a belvárosban: tágas terei, nagy belmagassága és klasszikus polgári hangulata különleges atmoszférát teremtenek. A lakás elrendezése kiváló ? három nagyméretű szoba és egy félszoba biztosít kényelmes életteret akár család számára, akár irodai, rendelői vagy reprezentatív célokra is. A helyiségek között külön konyha és praktikus spájz található, a fürdőszoba és a WC külön helyiségben kapott helyet, ami a mindennapok során kifejezetten előnyös.
Az ingatlan átlagos állapotú, igény szerint felújítandó, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint formálhatja tovább. A fűtést egy 24 kW-os BAXI kondenzációs kazán biztosítja, ami gazdaságos működést tesz lehetővé. A közművek egyediek, a villamos hálózat 1x20 amperes, víz- és villamos rendszer igény esetén korszerűsíthető. A lakásban kétrétegű fa nyílászárók találhatók, amelyek illeszkednek a polgári stílushoz.
A társasház körgangos kialakítású, lifttel felszerelt, lakóközössége kulturált, értelmiségi. Bár a város központjában található, elhelyezkedésének köszönhetően nem zajos, így a belvárosi élet minden előnyét élvezheti anélkül, hogy a nyugalomról le kellene mondania. A lakáshoz saját pincehelyiség is tartozik, ami további praktikus tárolási lehetőséget kínál.
Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy lehetőség: egy karakteres, nagy terekkel rendelkező polgári otthon a város egyik legfrekventáltabb pontján, amelyből egy kis fantáziával és ízléssel igazán exkluzív élettér alakítható ki.