+13 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9003054
Referenciaszám: M328704
Feltöltve: 4 napja
Miskolc eladó téglalakás 1 szobás: 17,9 millió Ft
17,9 millió Ft
447,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
40 m²
1 szoba
3. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó Miskolc Újdiósgyőrben, zöldövezeti környezetben a Torontáli utcán egy 40 nm-es, gázkonvektor fűtésű erkélyes nagygarzon 3 emeletes tégla épület zárószintjén. A korszerű hőszigetelt műanyag ablakok már beépítésre kerültek, így erre már nem kell költenie! Az ingatlan teljeskörűen felújítandó, így ideális lehetőség azoknak, akik nem akarnak más ízléséért fizetni, hanem saját elképzeléseiket valósítanák meg. A lakáshoz a szinten egy méretes közös tároló is tartozik, ami nagy segítség a ritkábban használt tárgyak elhelyezésében. A közelben minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges: boltok, gyógyszertár, tömegközlekedés. A Bükk közelsége miatt a tiszta levegő és a hétvégi kirándulási lehetőségek adottak. Hívjon bizalommal és nézzük meg együtt!
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 439 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
77 033 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel