Eladó lakás Miskolc, Újdiósgyőr 67 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9016849
Feltöltve: 1 napja

Miskolc eladó téglalakás 2 szobás: 51 millió Ft

51 millió Ft
761,2 ezer Ft/m²
67 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó Miskolc Új Diósgyőrben 3 lakásos társasház középső lakása. A lakások osztatlan közös tulajdonú telken található. Közös használatú: pince bográcsozó kert stb . A lakás: egy nagy és egy kis szoba, amerikai konyhás nagy nappali/laminált padló/ , fürdő wc egy helyiségben, háztartási helyiség/járólap. Padló fűtés/13 m2-es fedett terasz. Gáz cirkó fűtéses, havi általány 7000 Ft. Közös költség 5000 Ft. A bútorok megegyezés tárgyát képezik. További információ telefonon. 30-5442793

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1960
Terasz:
13 m²
Energetikai besorolás:
A
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
12 000 Ft/hó
alacsony közös költségamerikai konyhaam-micro antennásbútorozottcsatornacsendesgarázsgázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkertmosókonyhaösszkomfortospinceredőnyszigetelttelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SF
Solymos Ferenc
+36 30 544 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 172 146 Ft
Második évtől
219 481 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.