+12 fotó
Hirdetéskód: 9008989
Referenciaszám: 731900042
Frissítve: 1 napja
Nyíregyháza eladó téglalakás 3 szobás: 71,9 millió Ft
71,9 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
68 m²
3 szoba
3. emelet
Prémium felújított otthon Nyíregyházán a Kert utcában – exkluzív lehetőség garázzsal
Nyíregyháza egyik legkedveltebb, csendes és rendezett részén, a Kert utcában kínálok megvételre egy valóban különleges, prémium minőségben felújított, 68 nm-es lakást, amelyhez egy 10 nm-es loggia is tartozik. Az ingatlan egy liftes, kulturált társasház 3. emeletén található, ideális választás azok számára, akik nem csupán egy lakást, hanem egy magasabb életminőséget keresnek.
Az otthon kialakítása rendkívül átgondolt: két külön nyíló, hangszigetelt hálószoba biztosítja a nyugalmat és a privát teret, míg a tágas nappali–étkező tökéletes helyszíne lehet a családi pillanatoknak vagy elegáns vendégfogadásnak. A különálló konyha és a praktikus spájz a mindennapokat teszi kényelmesebbé, a széles folyosó pedig már az első belépésnél térérzetet és exkluzivitást sugall.
A lakás minden részletében prémium érzést nyújt: két darab klíma gondoskodik a komfortérzetről, az egyedi készítésű asztalos bútorok pedig nemcsak különleges megjelenést adnak az ingatlannak, hanem igény szerint a lakásban is maradhatnak. Ez az otthon azoknak készült, akik értékelik a minőséget, a csendet és az igényes életteret.
A lakás alatt található egy 16 nm-es garázs is, amely külön megvásárolható, ami valódi ritkaság ezen a környéken.
Ez az ingatlan nem egy átlagos lakás. Ez egy olyan otthon, ahová jó érzés megérkezni, és ahonnan nem akar majd elköltözni.
Exkluzív ajánlat, korlátozott lehetőség, mivel az ilyen minőségű ingatlanok ritkán kerülnek piacra Nyíregyházán.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Újszerű
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 427 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
309 425 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás